195 Kiralık Ev

Çocuk Havuzlu Villa

Çocuklara Özel Havuzlarla Herkes Mutlu

Çocuk havuzlu villa seçeneklerimiz ile ailelerimiz tatillerini daha eğlenceli getirebilmektedir. Çocukların boylarına uygun olarak hazırlanan havuzlar ile daha güvenli bir tatil mümkün olabiliyor. Ailelerimiz teraslarda keyifle otururken çocuklarının havuzda oynamalarını izleyebilir ve dinlenebilirler. Her ne kadar çocuk havuzu olsa da ailelerin dikkatlerini çocuklarının üzerinden ayırmamaları oldukça önemlidir. Çocuklu ailelerimizin tatillerinde keyifle vakit geçirmelerini sağlamak için bazı villalar, ayrıca oyun parkı, masa tenisi, langırt, vb. eğlence araçlarına da sahiptir.

Antalya Çocuk Havuzlu Villa

Antalya çocuk havuzlu villalar açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Genellikle Kaş'a bağlı Kalkan ve çevresindeki köylerde konumlanan kiralık tatil villalarımızda çocuklarınızla unutulmaz bir tatil geçirmeniz mümkün. Bölgemiz Fethiye'ye araçla 1 saat uzaklıkta olup Dalaman Havalimanı'na ise yaklaşık 2 saat uzaklıktadır.

Çocuk havuzlu villalar ile kiralayacağınız villada tatilinizi daha keyifli hale getiriyoruz. Yüzme bilmeyen çocuklar için valizinizde mutlaka kolluk veya can yeleği gibi ekipmanlara da yer vermelisiniz. Villa havuzlarında standart olarak şişme havuz ekipmanları bulunmaz. Bölgeye geldiğinizde de marketlerden çeşitli hayvan figürlerinin de yer aldığı şişme havuz yatakları vb. türden oyuncakları bulmanız mümkündür.

Çocuklu Aileler İçin En Uygun Plaj

Patara Plajı oldukça uzun bir kumsaldır. Çocuklar kumda çok keyifli vakit geçirmektedir. Denizi ise hemen derinleşmeyen yapısıyla ailelere keyif vermektedir. Böylece siz şezlongunuzda kitabınızı okurken çocuklarınız kumda keyifle vakit geçirebilir. Denize girmek istediğinizde ise yorulmadan çocuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Çocuk Havuzlu Villa Seçenekleri

Çocukla tatile gitmek genelde biraz yorucu olabilir. Özellikle otellerde çocukları kontrol etmek güçleşebilir. Ancak size özel bir villa kiraladığınızda kimseye bir rahatsızlık vermeden keyifle havuzunuzda veya bahçenizde vakit geçirebilirsiniz. Bazı villalarımızın bahçelerinde çocukların oynayabilecekleri kaydırak ve salıncaklar bulunur. Genç yaşta çocukları olan ailelerimiz içinse masa tenisi, bilardo ve langırt gibi ekipmanlar da bulunmaktadır. Bu ekipmanlar standart değildir. Lütfen özellikle bu yönde bir talebiniz olduğunu ekibimize iletin ve bu ekipmanlara sahip seçeneklerden tercihinizi yapın.

Tam ekipmanlı mutfaklara sahip villalarımızda çocuklarınız veya bebekleriniz için yiyecek içecek konusunu basitçe çözebilirsiniz. Villada hazırlık yapmak istemeyen ailelerimiz ise yakınlarda yer alan restoran ve kafeleri tercih edebilir. Kahvaltı ve diğer yemekleri villalarına sipariş verebilirler.

Çocuk Havuzlu Villalar