123 Kiralık Ev

Isıtmalı ve Kapalı Havuzlu Villalar

Isıtmalı havuzlu villa ve kapalı havuzlu kiralık villa seçeneklerimizdeki havuzlar, suyu 3 ° C ila 5 ° C daha sıcak hale getiren bir ısı pompası ile donatılmıştır, bu sayede kış aylarında havuz keyfi sunabilmektedir. Sıcak yaz aylarında havuz ısıtması devrede olmaz. Havaların serin olduğu dönemler olan Şubat-Mart-Nisan ve Kasım-Aralık-Ocak aylarında ısıtmalı havuzlu villa seçeneklerimiz, maksimum 27 derece, diğer dönemlerde ise 29 dereceye kadar yükselebilmektedir.

Kapalı Havuzlu Villa ile Balayı Tatili

Hijyen koşulları gereği daha yüksek ısıya ulaşmak mümkün olmamaktadır. Kışlık tatil villalarımızın bazılarında yerden ısıtma ve bazı villalarımızda ise şömine bulunmaktadır. Bu villalarımız bahar ve kış aylarında da oldukça tercih edilmektedir. Özellikle evlilik tarihleri bu dönemlere denk gelen balayı çiftlerimiz için son derece keyifli kışlık balayı villaları ile keyifli bir balayı tatili imkanı sunmaktadır. Villa seçerken ısıtmalı havuzlu villa kiralarsanız, kış döneminde de rahatlıkla yüzebilirsiniz.

Isıtmalı Havuzlu Villa Kiralama Avantajları

Havaların serin olabileceği dönemlerde havuza girmek isteyen misafirlerimiz için ideal olan ısıtmalı havuzlu villalar ile gönül rahatlığı ile tatil yapabilirsiniz. Isı pompası aracılığıyla 27 dereceye kadar ısıtılabilen havuzlar ile tatilden alacağınız keyfi artırabilirsiniz. 

Kış Döneminde Bölgemizde Yapılabilecek Aktiviteler

Bölgemizin yer aldığı coğrafya tarih açısından oldukça önemli noktalara ev sahipliği yapmaktadır. Yazları deniz odaklı gelinen bölgemiz, bahar ve kış aylarında ise kültür turizmine oldukça elverişlidir. Ayrıca bölgemizde yer alan Likya Yolu, geçmişi binlerce yıl öteye dayanan çok önemli bir parkur sunmaktadır. Aracınızla en uzağı birkaç saat uzaklıkta yer alan Likya şehirlerini gezebilirsiniz. Bunlardan en önemlileri Patara, Xanthos, Pınara, Letoon, Myra Antik şehirleridir. Büyüleyici atmosferleri ve kalıntıları sizleri binlerce yıl ötesine götürecek. 

Kış Döneminde Bölgemizde Hava Sıcaklıkları

Belirli dönemler haricinde havanın açık ve sakin olduğu bölgemiz. Kışın en sert ayları Aralık, Ocak ve Şubat dönemleridir. Bazı günlerde fırtınadan kaynaklı elektrik kesintileri ve internette aksaklıklar yaşanabilen bölgemizin genel hava durumu için meteorolojiye ait web sitesinden dönemlere göre hava sıcaklıklarını mutlaka incelemelisiniz. Villaların büyük bir çoğunluğu klima ile ısınmaktadır. 

Isıtmalı Havuzlu Villalar ve Kapalı Havuzlu Villalar