771 Kiralık Ev

Kalkan Kiralık Villa

Kalkan, kiralık villa denildiğinde Türkiye ve dünyada önemli bir yere sahip tatil bölgelerinden biridir. Kalkan villaları bulundukları bölge ve konum itibariyle çok özel bir yere sahiptir. Tamamı özel havuzlu villalarda size ve ailenize özel bir tatil imkanı sunulur. Villa kiralama fiyatları, villanın konumuna, manzarasına ve sahip olduğu diğer özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Fethiye'ye yaklaşık 1 saat ve Kaş'a yarım saat uzaklıkta yer alan Kalkan birbirinden güzel villalara, restoranlara, plajlara ve turistik çarşıya sahiptir. Büyük marketler, eczaneler ve bankalar Kalkan merkezde yer almaktadır ve villalarımızdan en fazla 15 dakikada merkeze ulaşmanız mümkündür. Kaputaş Plajı ve Patara Plajı, Kalkan merkeze yalnızca araçla 5-10 dakika uzaklıktadır.

Her zevke ve ihtiyaca uygun Kalkan kiralık villa seçenekleri, size keyifli ve farklı bir tatil imkanı sunmaktadır. Lüks villalar, deniz manzaralı, havuzu korunaklı, doğa içinde ve çocuk havuzlu villa seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve avantajlı ödeme koşulları ile tatilinizi yapabilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa